Měření tepla INMES Praha menu contact

Kontakty

INMES, spol. s r.o.
Slezanů 7
169 00 Praha 6

IČO 48583391

DIČ CZ 48583391

Zapsán v OR vedeném
Městským soudem
v Praze vl. 17590 odd. C

Upsaná část základního
kapitálu: 140.000,- Kč

Splacená část základního kapitálu: 140.000,- Kč

Telefon - fax
+420 233 326 817
+420 233 336 833

Jednatel
+420 602 251 088

Technici (Po-Pá 8-16)
+420 602 774 185
+420 724 969 652

E-mail
inmes@inmes.cz

Instalace bytových vodoměrů

Instalaci bytových vodoměrů doporučujeme všem nájemcům i majitelům bytů. Zařízení eviduje přesnou spotřebu teplé a studené vody a je zcela objektivním nástrojem pro adekvátní účtování nákladů. Bytové vodoměry rozptýlí jakékoli pochybnosti i dohady o skutečné spotřebě. Aktuální výši je možné jednoduše a kdykoli odečíst z měřiče.

Okamžitý přehled o aktuální spotřebě vody

V průběhu zúčtovacího cyklu máte neustálý přehled o spotřebě vody. Při zvýšené spotřebě máte tedy možnost reagovat a uzpůsobit své chování. Nezaskočí vás pak vysoký nedoplatek.

Motivace k šetření vodou

Bez adresného a přesného rozúčtování spotřeby vody nebývá motivace k provádění úsporných opatření dostatečná.  Investice do úsporných spotřebičů, vodu šetřících vodovodních baterií a klozetů se vrátí pouze s instalovanými vodoměry. Pouze s instalovanými vodoměry ověříte skutečnou spotřebu během pracího cyklu, provozu myčky atd.

Platba pouze za vlastní spotřebu

Vodoměry vám přinesou jasnější a spravedlivější rozúčtování nákladů za vodu. Je lhostejné zda se jedná o malý objekt se dvěma byty, nebo velký bytový dům. Každá rodina či jednotlivec má rozdílné návyky a přístupy k šetření, či plýtvání vodou. Mějte svou spotřebu vody a své náklady pod kontrolou a neplaťte za sousedy. Jak? Pomocí vodoměrů.

Měřiče tepla

Měřiče tepla vám budou stejným pomocníkem k přehledu za spotřebu tepla. Pro hospodárné vytápění, zavedení úsporných opatření a snížení nákladů vám můžeme nabídnout odbornou instalaci i těchto zařízení.

Zákon o metrologii 505/1990 Sb přesně stanovuje parametry měřičů a nezbytnou kvalifikaci montážních firem. Naše společnost se dlouhodobě orientuje na odbornou instalaci vodoměrů a měřičů tepla. Garantujeme vám odborný postup i vysoce kvalitní přístroje. Doporučíme a instalujeme vhodný typ měřiče tepla a vody pro váš dům či byt a dáme vám k dispozici spolehlivý a přesný přístroj. Spolupracujeme pouze s výrobci měřící techniky, se kterými máme dobré zkušenosti. Přístroje vždy podléhají důkladné kontrole.

Odborná instalace a garance jakosti

Nespoléhejte na služby běžné instalatérské firmy. Instalace vodoměrů a měřičů tepla vyžaduje kvalifikaci a zkušenost v oboru. Garanci kvalitního měřiče a odborně odvedené montáže vám však může s jistotou předat pouze firma specializovaná v tomto oboru.

Rádi bychom upozornili, že veškeré dobře míněné rady o tom, jak ovlivnit funkci měřící techniky a zvýhodnit roční vyúčtování, zachází až k porušování zákona. (pokud nemusí být, odstranit)
Vodohospodářské a teplárenské společnosti pravidelně kontrolují stav fakturačních měřičů vody i tepla a při zjištěném poškození nebo úmyslných změnách na instalaci stanoví velmi vysoké pokuty.

Vyhněte se problémům a nejasnostem. Svěřte instalaci odborných zařízení do odborných rukou.

Akce

Důležité info

Rekonstrukce rozvodů vody jsou prováděny s minimální zátěží pro uživatele, což znamená, že v průběhu dne instalatér rozebere celou stoupačku, znovu ji postaví a uvede do provozu tak, aby uživatelé mohli stejný den bez omezení používat teplou i studenou vodu.

více >>